BaSys.hu BaSys.hu BaSys.hu

Pro Audio

Hordozható Audio

Otthoni Audio

Autohifi
Témakörök Bezár X

Neutrik NO2-4FDW-A

Neutrik NO2-4FDW-A
Neutrik
Termékkód: NO2-4FDW-A

Vázcsatlakozó, fekete, króm burkolat, 4 forrasztható érintkező és 1 LC-Duplex áramátvezető foglalat, IP65 vízállóság.

A termék részletei

magyarországi raktáron

ÁFA-val 26 310 Ft ÁFA nélkül: 20 717 Ft
Ingyenes kiszállítás!
db

Értékeld elsőként!

A vázcsatlakozó „feed-through” áramátvezető, amivel egyszerűsödik a hagyományos duplex LC csatlakoztatás a hátlapon.

A gyártó által kiadott technikai dokumentáció a Kézikönyv fül alatt elérhető.

További adatok / Neutrik NO2-4FDW-A

Márka Neutrik
Csatlakozó típus opticalCON, optikai csatlakozó
Csatlakozó sorozat LC
Kábel/aljzat aljzat
Mama/papa mama
Speciális funkciók bronz érintkező, IP65-ös védelem, optikai csatlakozók, TR -40°C - +75°C
  • Ajánlott OEM felszerelés az LC kompatibilitás miatt.
  • Automatikusan záródó áramátvezetőnek tervezve.
  • Szilikon tömítésű zár védi az optikai csatlakozást a portól és kosztól.
  • Beltéri (stúdió) kameralinkeknek ideális az IEC 60664-1 szerint: Szennyezési fok 1, túláram kategória 1, és minősített feszültség.
  • Az egyszerűbb telepítésért a hátsó része is fogad LC csatlakozókat.
  • Az első részhez vagy opticalCON, vagy hagyományos LC csatlakozási lehetőség.
  • Olcsósága miatt fix telepítésekhez ideális.
  • IP65 szerinti vízálló képesség, a megfelelő környezetben.
  • Helytakarékosság miatt gumitömítés nélkül is beszerelhető. Ekkor csak az IP52 szabványnak felel meg.
  • Színkódos gumiborítás az egyszerű felismerhetőségért:
    • Multimód - fekete
    • Single mode PC - kék
    • Single mode aPC - zöld
Cégnév Üzlet helye Távolság Készlet Szállítási díj* Ár*
Értékeld a terméket!
1 csillag 2 csillag 3 csillag 4 csillag 5 csillag

Termékösszehasonlítás